Neohodnoceno

Aqua Mineral 24K Intensive Eye Cream

Aqua Mineral 24K lehký oční krém s jemnou texturou a hloubkou hydratace vyživuje vyhlazujícím Tightenex ™, kondicionuje bambucké máslo, chladící Aloe Vera, aby intenzivně zvlhčil a rozostřil vzhled jemných linií a zklidnil jemnou oblast očí. Oživující minerály z Mrtvého moře v kombinaci s 24 karátovým zlatem a vitamíny E a B dodávají silnou podporu regeneračních antioxidantů jemné kůži obklopující oči, takže vaše pleť vypadá pevněji a svěže.

Můžeme doručit do:
3.6.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: AQ28
Značka: Aqua Mineral
1 360 Kč
Kategorie: Péče o oční okolí
Hmotnost: 0.03 kg
Lehký oční krém s jemnou texturou a hloubkou hydratace vyživuje vyhlazujícím Tightenex ™, kondicionuje bambucké máslo, chladící Aloe Vera, aby intenzivně zvlhčil a rozostřil vzhled jemných linií a zklidnil jemnou oblast očí. Oživující minerály z Mrtvého moře v kombinaci s 24 karátovým zlatem a vitamíny E a B dodávají silnou podporu regeneračních antioxidantů jemné kůži obklopující oči, takže vaše pleť vypadá pevněji a svěže. Po očištění naneste na oblast kolem oka tenkou vrstvu jemnými pohyby poklepáním. Pro použití ráno a večer. Upozornění: Pouze pro externí použití. Vyhnout se očnímu kontaktu.

Aqua Mineral kosmetika z Mrtvého moře je na trhu už od roku 2012 a doplňuje svou kvalitou produkty Jericho z Mrtvého moře.

Zpět do obchodu