Neohodnoceno

Aqua Mineral 24K Intensive Mask 50ml

Aqua Mineral 24K intenzivní maska ​​bohatá na živiny, která je tvořena 24 K zlatem, hladí vaši pokožku silným bahnem a minerály z Mrtvého moře a hydratuje jojobovým, heřmánkovým, brutnákovým a večerním prvosenkovitým olejem, protože aktivní technologie Tightenex pomáhá vypnout pleť, čímž se zlepší pružnost pokožky.

Můžeme doručit do:
19.6.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: AQ22
Značka: Aqua Mineral
1 680 Kč
Kategorie: Pleťové masky
Hmotnost: 0.05 kg
Maska ​​bohatá na živiny, která je tvořena 24 K zlatem, hladí vaši pokožku silným bahnem a minerály z Mrtvého moře a hydratuje jojobovým, heřmánkovým, brutnákovým a večerním prvosenkovitým olejem, protože aktivní technologie Tightenex pomáhá vypnout pleť, čímž se zlepší pružnost pokožky. Návod k použití: Naneste zlatou masku na suchou pokožku obličeje pomocí špachtle. Masku rozetřete v jednotné vrstvě po celé tváři, dejte pozor, abyste se vyhnuli oblasti očí. Počkejte 5-10 minut. Zakryjte magnet tkání, lehce klouzejte po pokožce obličeje, aby se maska ​​úplně odstranila. Počkejte 2 minuty a poté pokožku důkladně očistěte velkým množstvím vody. Doporučuje se používat jednou týdně.

Aqua Mineral kosmetika z Mrtvého moře je na trhu už od roku 2012 a doplňuje svou kvalitou produkty Jericho z Mrtvého moře.

Zpět do obchodu