Neohodnoceno

Aqua Mineral Contura Eye Cream 30ml

Aqua Mineral mimořádný oční krém vytvořený k výraznému zlepšení vzhledu jemné kůže kolem očí. Snižuje vzhled jemných linií. Krém na bázi bambuckého másla bez námahy vyhlazuje a doplňuje pokožku minerály z Mrtvého moře a anti-aging Renovage ™, které blokují hydrataci a pomáhají hojit pokožku zevnitř. Pozoruhodná receptura založená na revolučním přípravku Renovage ™, jedinečně aktivní složce, stejně jako bambucké máslo, výtažek z heřmánku a Aloe Vera pro pokračující hydrataci. Zahrnuty jsou také oleje z šípkové růže, stejně jako minerály z Mrtvého moře, které působí zázraky, a brutnákový olej bohatý na omega.

Můžeme doručit do:
26.7.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: AQ12
Značka: Aqua Mineral
670 Kč
Kategorie: Péče o oční okolí
Hmotnost: 0.03 kg
Mimořádný krém vytvořený k výraznému zlepšení vzhledu jemné kůže kolem očí. Snižuje vzhled jemných linií. Krém na bázi bambuckého másla bez námahy vyhlazuje a doplňuje pokožku minerály z Mrtvého moře a anti-aging Renovage ™, které blokují hydrataci a pomáhají hojit pokožku zevnitř. Pozoruhodná receptura založená na revolučním přípravku Renovage ™, jedinečně aktivní složce, stejně jako bambucké máslo, výtažek z heřmánku a Aloe Vera pro pokračující hydrataci. Zahrnuty jsou také oleje z šípkové růže, stejně jako minerály z Mrtvého moře, které působí zázraky, a brutnákový olej bohatý na omega.

Aqua Mineral kosmetika z Mrtvého moře je na trhu už od roku 2012 a doplňuje svou kvalitou produkty Jericho z Mrtvého moře.

Zpět do obchodu