Pro muže

5 Produkt(y)

 • Balzám po holení
  Jericho After Shave balzám bohatý na minerály z Mrtvého moře uklidňuje pokožku po holení a zanechává jí hladkou, vláčnou a dobře ošetřenou.
  248,00 Kč
  Rychlý náhled
  Rychlý náhled
 • Chladící balzám po holení
  Jericho Cooling aftershave balzám bohatý na minerály z Mrtvého moře uklidňuje pokožku po holení a zanechává jí hladkou, vláčnou a dobře ošetřenou. Navíc obsahuje mentol pro chladivý pocit pleti.
  330,00 Kč
  Rychlý náhled
  Rychlý náhled
 • Čistící pěnový gel
  Čistící emulze, která obsahuje minerály z Mrtvého moře, čistí a vyživuje suchou pokožku. emulze je bohatá na minerál C, který dodává pokožce zářivý vzhled, a heřmánkový extrakt, který zjemňuje a zklidňuje pokožku.
  267,00 Kč
  Rychlý náhled
  Rychlý náhled
 • Oční gel pro muže
  Oční gel určený speciálně pro muže. Oční gel zklidňuje a odlehčuje oblast očních partií a významně snižuje tvorbu očních váčků a pomáhá mužům udržovat mladiství vzhled. Tento nemastný a jemný gel se snadno absorbuje do pokožky, kterou vyhlazuje a okamžitě redukuje tvorbu očních váčků a linek. Gel nezanechává stopy na pokožce a je bohatý na minerály z Mrtvého moře a Meritol, který udržuje pružnost pokožky.
  345,00 Kč
  Rychlý náhled
  Rychlý náhled
 • Pleťové sérum pro muže
  Sérum je vytvořeno speciálně pro muže, je lehké, bohaté na minerály a napomáhá redukovat tvorbu jemných linek a vrásek. Zlepšuje texturu a tón pleti. Díky séru je pleť hladší, jemnější a zdravější . Minerály z Mrtvého moře a antioxidační vitamíny A a E vyživují a chrání pleť před nečistotami a znečištěním. Výtažky z rostlin, jako je heřmánek, uklidňují pokožku po holení a laktát amonný udržuje vlhkost pokožky po celý den.
  410,00 Kč
  Rychlý náhled
  Rychlý náhled