iMask collection

3 Produkt(y)

 • iLIGHT
  Pomáhá zakrýt stařecké skvrny, pigmentaci a zesvětlit tmavé skvrny. Vytváří jasný a hladký vzhled pleti. Obsahuje kyselinu glykolovou, která jemně odstraňuje horní vrstvy odumřelých kožních buněk. Obsahuje přírodní extrakt z listu medvědice lékařské (bearberry), který je velmi účinný a přitom velmi šetrný. iLIGHT- je obohacena o minerály z Mrtvého moře a vitamin C, který vyživuje pokožku (přírodní antioxidant). Vhodné pro všechny typy pleti.
  925,00 Kč
  Rychlý náhled
  Rychlý náhled
 • iTAN
  iTan mask se používá na pleť, aby vypadala přirozeně opáleně, aniž byste byli vystaveni škodlivým účinkům slunce. Maska se snadno vstřebává do pleti a mísí se s tónem pleti. Přírodní oleje vyživují a hydratují pokožku, zatímco Aloe Vera s heřmánkem zklidňuje pokožku. Maska také obsahuje kyselinu hyaluronovou, která udržuje pokožku hydratovanou a zároveň efektivně zakrývá skvrny a vrásky. Vitamíny E a A (Dunaliella z mořských řas), pomáhá předcházet dehydrataci a zpomaluje pleti předčasnému stárnutí.
  870,00 Kč
  Rychlý náhled
  Rychlý náhled
 • iCOOL chladivá maska
  iCOOL chladící maska je bohatá na minerály z Mrtvého moře, argonový olej a aktivní chladící ingredience, jako je menthol. Hydratuje a zklidňuje pokožku po pobytu na slunci.
  925,00 Kč
  Rychlý náhled
  Rychlý náhled