Neohodnoceno

Aqua Mineral Infruda Nourishing Mask 500ml

Aqua Mineral vyživující maska Infudra vylepšená esenciálními oleji a nenasycenými mastnými kyselinami. Infudra Nourishing Mask pracuje na intenzivní hydrataci a obnovování vlasů, zatímco blokuje esenciální vlhkost a dodává přirozeně zářící lesk. Minerály z Mrtvého moře, známé svými omlazujícími vlastnostmi, se dokonale prolínají s habešským olejem, keratinem, bambuckým máslem a heřmánkem, které opravují poškozené, nudné a suché vlasy tím, že snižují výskyt rozštěpených konců a podporují zdravější vzhled.

Můžeme doručit do:
26.7.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: AQ53
Značka: Aqua Mineral
680 Kč
Kategorie: Vlasová regenerace
Hmotnost: 0.5 kg
Vyživující maska Infudra vylepšená esenciálními oleji a nenasycenými mastnými kyselinami. Infudra Nourishing Mask pracuje na intenzivní hydrataci a obnovování vlasů, zatímco blokuje esenciální vlhkost a dodává přirozeně zářící lesk. Minerály z Mrtvého moře, známé svými omlazujícími vlastnostmi, se dokonale prolínají s habešským olejem, keratinem, bambuckým máslem a heřmánkem, které opravují poškozené, nudné a suché vlasy tím, že snižují výskyt rozštěpených konců a podporují zdravější vzhled. Návod k použití: aplikujte od konců ke kořenům. Pročešte vlasy, nechte 5-7 minut a důkladně opláchněte. Doporučuje se používat jednou nebo dvakrát týdně místo výživného kondicionéru Infudra. Upozornění: Pouze pro externí použití. Vyhnout se očnímu kontaktu.

Aqua Mineral kosmetika z Mrtvého moře je na trhu už od roku 2012 a doplňuje svou kvalitou produkty Jericho z Mrtvého moře.

Zpět do obchodu