Jericho kosmetika

KRÁSA JE POSVÁTNÁ. FIRMA PALOMA BYLA ZALOŽENA V ROCE 1982 A STALA SE PRVNÍ SPOLEČNOSTÍ NA VÝVOJ A PRODEJ KOSMETICKÝCH LÉČEBNÝCH PRODUKTŮ NA BÁZI SOLÍ, MINERÁLŮ, BAHNA MRTVÉHO MOŘE A VÝTAŽKŮ Z ROSTLIN. V PALOMĚ JE NAŠIM CÍLEM, ABYSTE SE CÍTILA NÁDHERNĚ, PROTOŽE KDYŽ SE NÁDHERNĚ CÍTÍTE, JSTE NÁDHERNÍ.

Zasloužíte si produkty, díky nimž budete zářit a cítit se dobře. A není lepší způsob, než přidáním osvědčených účinků minerálů z Mrtvého moře, výživné hydratace rostlin a jemné vůně květin do vašeho denního režimu péče.

Jericho Kosmetika přináší produkty s jedinečnou kombinací přísad. Byly vyvinuty pro ženy i muže s omlazujícími, zklidňujícími a zjemňujícími účinky s cílem navrátit zdraví vaší pleti, vašemu tělu.

Úzce spolupracujeme s předními dermatology a odborníky v oboru kosmetiky. Náš vývojový tým zkoumal léčivé účinky Mrtvého moře na mysl a tělo. Závěry z těchto studií vedly k vývoji unikátních směsí pro komplexní řady péče o pleť, péče o vlasy a lázeňských produktů, z nichž každá obsahuje přírodní a kvalitní suroviny. Naši vývojáři použili minerály a rostlinné extrakty nalezené v Mrtvém moři a jeho okolí, a zdokonalili je s využitím nejmodernějších technologií. Výsledkem jsou inovativní produkty.

Jericho kosmetika. Stimuluje kůži, která se obnovuje a získává vlhkost. Vaše kůže vypadá mladší, zdravější a jemnější. Obnovuje elastičnost kůže a redukuje vrásky. Velmi dobře ozdravuje kožní ekzémy a lupénky. Pomáhá odstraňovat lupy ve vlasech. Používá se po celém světě s více než dvacetiletými výsledky. Má velmi lehkou texturu a nádhernou vůni.

Zpět do obchodu