Neohodnoceno

Aqua Mineral Light & Bright Cleansing soap

Aqua Mineral čistící mýdlo založené na výtažku z Arbutinu ™ Bearberry pomáhá snižovat výskyt tmavých skvrn a viditelně rozjasňuje pleť. Tento speciální čisticí prostředek obohacený o hydratační bambucké máslo a vitamíny E a C zanechává pokožku čistou, svěží. Kyselina citronová mírně přidaná pomáhá odstraňovat odumřelé kožní buňky a urychluje obnovu pokožky. Může pomoci snížit výskyt věkových skvrn a vytvořit jednotný a rovnoměrný tón a texturu.

Můžeme doručit do:
19.6.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: AQ29
Značka: Aqua Mineral
460 Kč
Kategorie: Přípravky na čištění pleti
Hmotnost: 0.2 kg
Čistící mýdlo založené na výtažku z Arbutinu ™ Bearberry pomáhá snižovat výskyt tmavých skvrn a viditelně rozjasňuje pleť. Tento speciální čisticí prostředek obohacený o hydratační bambucké máslo a vitamíny E a C zanechává pokožku čistou, svěží. Kyselina citronová mírně přidaná pomáhá odstraňovat odumřelé kožní buňky a urychluje obnovu pokožky. Může pomoci snížit výskyt věkových skvrn a vytvořit jednotný a rovnoměrný tón a texturu.

Aqua Mineral kosmetika z Mrtvého moře je na trhu už od roku 2012 a doplňuje svou kvalitou produkty Jericho z Mrtvého moře.

Zpět do obchodu