Neohodnoceno

Aqua Mineral Light & Bright Facial Serum

Aqua Mineral ultra výživné Light & Bright sérum na bázi extraktu Arbutin ™ Bearberry bylo navrženo tak, aby snížilo výskyt tmavých skvrn a viditelně rozjasnilo pleť. Zesíleno vylepšením pupalkového oleje a bohatým na omega 3, 6 a 9 mastných kyselin spolu s esenciálními živinami, o kterých je známo, že zlepšují pružnost pokožky a zároveň poskytují uklidňující účinek. Sérum, obohacené o antioxidační komplex vitamínů C a E, intenzivně hydratuje pokožku a udržuje rozhodující výživu pro zdravě vypadající, zářící pleť.

Můžeme doručit do:
3.6.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: AQ31
Značka: Aqua Mineral
810 Kč
Kategorie: Pleťová séra
Hmotnost: 0.03 kg
Ultra výživné sérum na bázi extraktu Arbutin ™ Bearberry bylo navrženo tak, aby snížilo výskyt tmavých skvrn a viditelně rozjasnilo pleť. Zesíleno vylepšením pupalkového oleje a bohatým na omega 3, 6 a 9 mastných kyselin spolu s esenciálními živinami, o kterých je známo, že zlepšují pružnost pokožky a zároveň poskytují uklidňující účinek. Sérum, obohacené o antioxidační komplex vitamínů C a E, intenzivně hydratuje pokožku a udržuje rozhodující výživu pro zdravě vypadající, zářící pleť.

Aqua Mineral kosmetika z Mrtvého moře je na trhu už od roku 2012 a doplňuje svou kvalitou produkty Jericho z Mrtvého moře.

Zpět do obchodu