Neohodnoceno

Aqua Mineral Light & Bright Moisturizing Cream 50ml

Aqua Mineral denní hydratační krém Light & Bright na zjasnění pleti je založen na výtažku z Arbutinu ™ Bearberry, který je určen ke snížení výskytu tmavých skvrn a k viditelnému rozjasnění pleti. Tento bohatý krém, obohacený o minerální bohatou vodu z Mrtvého moře, zklidňující Aloe Vera a zelený čaj, antioxidační vitamíny C a E a mimořádně zvlhčující účinky oleje z brutnáku obsahujícího velké množství kyseliny gama-linolenové, dodává intenzivní hydrataci a zlepšuje pružnost pokožky a zanechává vám jemnou a krásnou pokožkou.

Můžeme doručit do:
29.4.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: AQ30
Značka: Aqua Mineral
690 Kč
Kategorie: Krémy na obličej
Hmotnost: 0.05 kg
Denní hydratační krém na zjasnění pleti je založen na výtažku z Arbutinu ™ Bearberry, který je určen ke snížení výskytu tmavých skvrn a k viditelnému rozjasnění pleti. Tento bohatý krém, obohacený o minerální bohatou vodu z Mrtvého moře, zklidňující Aloe Vera a zelený čaj, antioxidační vitamíny C a E a mimořádně zvlhčující účinky oleje z brutnáku obsahujícího velké množství kyseliny gama-linolenové, dodává intenzivní hydrataci a zlepšuje pružnost pokožky a zanechává vám jemnou a krásnou pokožkou. Naneste na suchou a čistou pokožku dvakrát denně, ráno a večer.

Aqua Mineral kosmetika z Mrtvého moře je na trhu už od roku 2012 a doplňuje svou kvalitou produkty Jericho z Mrtvého moře.

Zpět do obchodu