Neohodnoceno

Aqua Mineral MAXI SMOOTH - Men's Shaving Cream

Aqua Mineral MAXI SMOOTH - Men's Shaving Cream krém po holení je bohatě strukturovaný a sametově hebký. Je založen na směsi přírodních olejů a je navržen tak, aby zajistil výživný a relaxační pocit po holení. Aloe Vera a heřmánkový extrakt uvolňují a zklidňují pokožku, obnovují pocit příjemné svěžesti, protože povzbuzující ženšen a minerály z Mrtvého moře zanechávají pokožku svěží. Kombinace sladkého mandlového oleje, jojobového semínka, hroznového osiva a bohatého arganového oleje zajišťuje hydrataci povrchu pokožky.

Můžeme doručit do:
3.6.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: AQ45
Značka: Aqua Mineral
430 Kč
Kategorie: Vody a balzámy po holení
Hmotnost: 0.18 kg

Krém po holení je bohatě strukturovaný a sametově hebký. Je založen na směsi přírodních olejů a je navržen tak, aby zajistil výživný a relaxační pocit po holení. Aloe Vera a heřmánkový extrakt uvolňují a zklidňují pokožku, obnovují pocit příjemné svěžesti, protože povzbuzující ženšen a minerály z Mrtvého moře zanechávají pokožku svěží. Kombinace sladkého mandlového oleje, jojobového semínka, hroznového osiva a bohatého arganového oleje zajišťuje hydrataci povrchu pokožky.

Aqua Mineral kosmetika z Mrtvého moře je na trhu už od roku 2012 a doplňuje svou kvalitou produkty Jericho z Mrtvého moře.

Zpět do obchodu