Neohodnoceno

Aqua Mineral OPTIMA + Supreme eye & lip cream

Aqua Mineral oční krém byl vytvořen tak, aby přispíval k jemnosti a pružnosti jemné pokožky kolem rtů a očí. Na základě inovativního laboratorního testu Resistem ™ se ukázalo, že rozšířené používání tohoto revolučního produktu zlepšuje vzhled pleti. Krém obsahuje měsíčkový olej, jojobový olej a bambucké máslo, které vyživují a hydratují pokožku. Dále obsahuje vitamin E, který je nezbytný pro podporu pružnosti pokožky. K dispozici je také koenzym Q-10, přírodní antioxidant, který poskytuje extra ochranu pokožky, rozhodující pro citlivou oblast očí a rtů.

Můžeme doručit do:
3.6.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: AQ16
Značka: Aqua Mineral
940 Kč
Kategorie: Péče o oční okolí
Hmotnost: 0.03 kg
Krém byl vytvořen tak, aby přispíval k jemnosti a pružnosti jemné pokožky kolem rtů a očí. Na základě inovativního laboratorního testu Resistem ™ se ukázalo, že rozšířené používání tohoto revolučního produktu zlepšuje vzhled pleti. Krém obsahuje měsíčkový olej, jojobový olej a bambucké máslo, které vyživují a hydratují pokožku. Dále obsahuje vitamin E, který je nezbytný pro podporu pružnosti pokožky. K dispozici je také koenzym Q-10, přírodní antioxidant, který poskytuje extra ochranu pokožky, rozhodující pro citlivou oblast očí a rtů.

Aqua Mineral kosmetika z Mrtvého moře je na trhu už od roku 2012 a doplňuje svou kvalitou produkty Jericho z Mrtvého moře.

Zpět do obchodu