Neohodnoceno

Aqua Mineral OPTIMA + Supreme face cream 50ml

Aqua Mineral  pleťový krém na obličej byl vytvořen, aby minimalizoval výskyt vrásek a kompenzoval přirozený proces stárnutí pokožky. Jeho pozoruhodná formulace zajišťuje celodenní intenzivní hydrataci. Je založen na laboratorně testovaných Resistem ™ a pomáhá udržovat mladistvý vzhled pleti. Obohacený o malé kapsle vitamínu E, které vyživují a hydratují, a také o minerály z Mrtvého moře, obsahuje také koenzym Q-10, přírodní antioxidant, který poskytuje extra ochranu pokožky a je účinný při podpoře zářivého a mladistvého vzhledu.

Můžeme doručit do:
19.6.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: AQ15
Značka: Aqua Mineral
780 Kč
Kategorie: Krémy na obličej
Hmotnost: 0.05 kg
Krém na obličej byl vytvořen, aby minimalizoval výskyt vrásek a kompenzoval přirozený proces stárnutí pokožky. Jeho pozoruhodná formulace zajišťuje celodenní intenzivní hydrataci. Je založen na laboratorně testovaných Resistem ™ a pomáhá udržovat mladistvý vzhled pleti. Obohacený o malé kapsle vitamínu E, které vyživují a hydratují, a také o minerály z Mrtvého moře, obsahuje také koenzym Q-10, přírodní antioxidant, který poskytuje extra ochranu pokožky a je účinný při podpoře zářivého a mladistvého vzhledu.

Aqua Mineral kosmetika z Mrtvého moře je na trhu už od roku 2012 a doplňuje svou kvalitou produkty Jericho z Mrtvého moře.

Zpět do obchodu