Neohodnoceno

Aqua Mineral OPTIMA + Supreme face serum

Aqua Mineral energetické živiny v tomto vysoce koncentrovaném séru, vytvořené k obohacení pokožky a osvětlení pleti, povedou k neuvěřitelným výsledkům. Sérum je připraveno s Pro Vitaminem B5, který pomáhá zesílit vlhkost a pružnost pokožky a přispívá k udržení mladistvějšího vzhledu. K dispozici je také koenzym Q-10, přírodní antioxidant podobný vitaminu, který chrání před UVA škodlivými pro slunce. Dalšími regenerujícími živinami jsou skvělé vyživující bambucké máslo, heřmánkový extrakt a extrakt ze zeleného čaje.

Můžeme doručit do:
29.4.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: AQ14
Značka: Aqua Mineral
1 150 Kč
Kategorie: Pleťová séra
Hmotnost: 0.04 kg
Energetické živiny v tomto vysoce koncentrovaném séru, vytvořené k obohacení pokožky a osvětlení pleti, povedou k neuvěřitelným výsledkům. Sérum je připraveno s Pro Vitaminem B5, který pomáhá zesílit vlhkost a pružnost pokožky a přispívá k udržení mladistvějšího vzhledu. K dispozici je také koenzym Q-10, přírodní antioxidant podobný vitaminu, který chrání před UVA škodlivými pro slunce. Dalšími regenerujícími živinami jsou skvělé vyživující bambucké máslo, heřmánkový extrakt a extrakt ze zeleného čaje.

Aqua Mineral kosmetika z Mrtvého moře je na trhu už od roku 2012 a doplňuje svou kvalitou produkty Jericho z Mrtvého moře.

Zpět do obchodu