Neohodnoceno

Aqua Mineral OPTIMA + Supreme thermal mask

Aqua Mineral maska, založená na patentovaném laboratorním testu Resistem ™, obsahuje přírodní bahno z Mrtvého moře bohaté na křemičitan hlinitý, který při kontaktu s pokožkou vytváří teplo, odstraňuje nečistoty a napíná póry pokožky. Obsahuje také koenzym Q-10, látku podobnou vitaminu, která působí jako přírodní antioxidant a pomáhá chránit vaši pokožku. Dalšími účinnými složkami jsou lykopen, přírodní antioxidant nalezený v rajčatech, který chrání, osvěžuje pokožku a vysoké koncentrace glycerinu, propandiolu, které hydratují a vyživují.

Můžeme doručit do:
26.7.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: AQ13
Značka: Aqua Mineral
1 110 Kč
Kategorie: Pleťové masky
Hmotnost: 0.1 kg
Maska, založená na patentovaném laboratorním testu Resistem ™, obsahuje přírodní bahno z Mrtvého moře bohaté na křemičitan hlinitý, který při kontaktu s pokožkou vytváří teplo, odstraňuje nečistoty a napíná póry pokožky. Obsahuje také koenzym Q-10, látku podobnou vitaminu, která působí jako přírodní antioxidant a pomáhá chránit vaši pokožku. Dalšími účinnými složkami jsou lykopen, přírodní antioxidant nalezený v rajčatech, který chrání, osvěžuje pokožku a vysoké koncentrace glycerinu, propandiolu, které hydratují a vyživují. Naneste tenkou vrstvu masky na očištěnou suchou pokožku obličeje, dokud nebude zcela zakryta. Jemně masírujte maskou po dobu přibližně 30 sekund, dokud není celá tvář pokryta rovnoměrnou vrstvou. Poznámka: Během masáže vodou se začne formule zahřívat, ale neměla by být příliš horká. Nechte masku zaschnout 10-15 minut a důkladně ji opláchněte teplou vodou.

Aqua Mineral kosmetika z Mrtvého moře je na trhu už od roku 2012 a doplňuje svou kvalitou produkty Jericho z Mrtvého moře.

Zpět do obchodu