Neohodnoceno

Aqua Mineral PREMIUM - Juveness de - wrinkle cream syringe

Aqua Mineral krém na obličej napomáhá zlepšení vzhledu jemné pokožky kolem očí a čela. Tento výjimečný krém na bázi Renovage ™ obsahuje také přírodní složky zázračného zvlhčujícího avokádového oleje, revitalizačního oleje, pšeničných klíčků, pupalkového oleje, borákového oleje, extraktu zeleného čaje, kolagenu a černého bahna z Mrtvého moře k očištění a zlepšení pleti. Pomáhají udržovat přirozenou vlhkost pokožky.

Můžeme doručit do:
5.10.2022
Skladem (>5 ks)
Kód: AQ19B
Značka: Aqua Mineral
825 Kč
Kategorie: Vrásky a stárnoucí pleť
Hmotnost: 0.01 kg
Krém na obličej napomáhá zlepšení vzhledu jemné pokožky kolem očí a čela. Tento výjimečný krém na bázi Renovage ™ obsahuje také přírodní složky zázračného zvlhčujícího avokádového oleje, revitalizačního oleje, pšeničných klíčků, pupalkového oleje, borákového oleje, extraktu zeleného čaje, kolagenu a černého bahna z Mrtvého moře k očištění a zlepšení pleti. Pomáhají udržovat přirozenou vlhkost pokožky. Naneste přímo na jemné linky, vrásky na důkladně očištěné oblasti obličeje, které vyžadují zvláštní ošetření.

Aqua Mineral kosmetika z Mrtvého moře je na trhu už od roku 2012 a doplňuje svou kvalitou produkty Jericho z Mrtvého moře.