Neohodnoceno

Aqua Mineral PREMIUM - Marvelle Rejuvenating Mask

Aqua Mineral zpevňující bahenní maska ​​používá úžasný magnetický blok a je navržena tak, aby odolávala vráskám a zpevňovala vaši pleť. Jemné magnetické proudy uvolňují pokožku prostřednictvím aktuálních nervových zakončení a výrazně zlepšují výživné a dýchací schopnosti pokožky a nesmírně revitalizují pokožku rychlým a hlubokým procesem. Pomocí špachtle rozprostřete tenkou vrstvu na obličej a vyhněte se oblasti očí. Nechte masku pracovat po dobu 5 až 10 minut. Chcete-li masku odstranit, zabalte magnetický blok do tkáně a lehce klouzejte po částech tváře zakrytých maskou.

Můžeme doručit do:
3.6.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: AQ18
Značka: Aqua Mineral
899 Kč
Kategorie: Vrásky a stárnoucí pleť
Hmotnost: 0.05 kg
Zpevňující bahenní maska ​​používá úžasný magnetický blok a je navržena tak, aby odolávala vráskám a zpevňovala vaši pleť. Jemné magnetické proudy uvolňují pokožku prostřednictvím aktuálních nervových zakončení a výrazně zlepšují výživné a dýchací schopnosti pokožky a nesmírně revitalizují pokožku rychlým a hlubokým procesem. Pomocí špachtle rozprostřete tenkou vrstvu na obličej a vyhněte se oblasti očí. Nechte masku pracovat po dobu 5 až 10 minut. Chcete-li masku odstranit, zabalte magnetický blok do tkáně a lehce klouzejte po částech tváře zakrytých maskou.

Aqua Mineral kosmetika z Mrtvého moře je na trhu už od roku 2012 a doplňuje svou kvalitou produkty Jericho z Mrtvého moře.

Zpět do obchodu