Neohodnoceno

Aqua Mineral Refining Facial Mud Mask 100ml

Aqua Mineral účinná detoxikační bahenní maska zlepšuje texturu pleti, reguluje produkci mazu a vyživuje pokožku díky bohatému minerálnímu složení. Přináší úlevu problematické pleti, zbavuje ji přebytečné mastnoty a odumřelých kožních buněk. Posiluje pleť a podporuje její mladistvou pružnost. Jejím základem je bahno a voda z Mrtvého moře, obojí bohaté na minerály, které kombinuje se zklidňujícími extrakty z Aloe Vera a olejů ze sladkých mandlí a jojoby. Eukalyptový a mátový olej zklidňují a zjemňují mastnou a zároveň citlivou pleť. Vhodná pro všechny typy pleti, zvlášť pro mastnou a problematickou, ale i suchou pleť.

Můžeme doručit do:
3.6.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: AQ07
Značka: Aqua Mineral
640 Kč
Kategorie: Pleťové masky
Hmotnost: 0.1 kg
Účinná detoxikační bahenní maska zlepšuje texturu pleti, reguluje produkci mazu a vyživuje pokožku díky bohatému minerálnímu složení. Přináší úlevu problematické pleti, zbavuje ji přebytečné mastnoty a odumřelých kožních buněk. Posiluje pleť a podporuje její mladistvou pružnost. Jejím základem je bahno a voda z Mrtvého moře, obojí bohaté na minerály, které kombinuje se zklidňujícími extrakty z Aloe Vera a olejů ze sladkých mandlí a jojoby. Eukalyptový a mátový olej zklidňují a zjemňují mastnou a zároveň citlivou pleť. Vhodná pro všechny typy pleti, zvlášť pro mastnou a problematickou, ale i suchou pleť.

Aqua Mineral kosmetika z Mrtvého moře je na trhu už od roku 2012 a doplňuje svou kvalitou produkty Jericho z Mrtvého moře.

Zpět do obchodu