Neohodnoceno

Aqua Mineral Sérum youth Essence

Aqua Mineral koncentrované essence sérum. Na základě laboratorně testovaného Renovage ™, jedinečně aktivní složky, obsahuje minerály Mrtvého moře, esenci ženšenu a vitamíny E, C a A. Mezi další cenné složky patří vyživující řasy Dunaliella, které zvyšují zadržování vlhkosti pokožky, regenerační bambucké máslo a arganový olej; stejně jako levandule a esence zeleného čaje a esence granátového jablka pro své vynikající hydratační vlastnosti a účinnost při podpoře zářivého a mladistvého vzhledu.

Můžeme doručit do:
3.6.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: AQ09
Značka: Aqua Mineral
810 Kč
Kategorie: Pleťová séra
Hmotnost: 0.03 kg
Koncentrované sérum. Na základě laboratorně testovaného Renovage ™, jedinečně aktivní složky, obsahuje minerály Mrtvého moře, esenci ženšenu a vitamíny E, C a A. Mezi další cenné složky patří vyživující řasy Dunaliella, které zvyšují zadržování vlhkosti pokožky, regenerační bambucké máslo a arganový olej; stejně jako levandule a esence zeleného čaje a esence granátového jablka pro své vynikající hydratační vlastnosti a účinnost při podpoře zářivého a mladistvého vzhledu.

Aqua Mineral kosmetika z Mrtvého moře je na trhu už od roku 2012 a doplňuje svou kvalitou produkty Jericho z Mrtvého moře.

Zpět do obchodu